Series
Ratings
238
TrespassersRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
직장인들Rated ★ 3.5
직장인들Rated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5- KakeguruiRated ★ 3.0
- KakeguruiRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5