Movies
Ratings
279
Decision to LeaveRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
All in My FamilyRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 5.0
1917Rated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
ChefRated ★ 2.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
13 Going on 30Rated ★ 3.5
SearchingRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0