Movies
Ratings
481
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Fathers and DaughtersRated ★ 3.0
LegendRated ★ 3.0
Little BoyRated ★ 3.5
Love Guide for DumpeesRated ★ 3.0
The Little PrinceRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Self/lessRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 4.0
Circle of AtonemenRated ★ 2.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
The ImmigrantRated ★ 2.5
The Age of AdalineRated ★ 4.0
The Disappearance of Eleanor Rigby: ThemRated ★ 2.0
The CobblerRated ★ 3.0
SquattersRated ★ 3.0
The Truth About EmanuelRated ★ 1.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.5