Series
Ratings
11
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 3.5
Martian Successor NadesicoRated ★ 4.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.5
SlayersRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0