Series
Ratings
43
D-DayRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 2.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.5
City HallRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5