Series
Ratings
51
The Beast in MeRated ★ 3.5
The Diplomat Season 3Rated ★ 3.0
YouRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
The Lincoln Lawyer Season 2Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 5.0
BillionsRated ★ 5.0
The SinnerRated ★ 4.5
The SinnerRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 3.5