Series
Ratings
39
Better Call SaulRated ★ 5.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 1.0
GhostRated ★ 5.0