Series
Ratings
598
21st Century Grand Prince's WifeRated ★ 0.5
The Princess RoyalRated ★ 3.0
Pursuit of JadeRated ★ 3.0
Season 4Rated ★ 4.0
Season 2Rated ★ 3.0
Season 3Rated ★ 3.0
Phineas and FerbRated ★ 3.5- Extremely Senseful AlcoholicRated ★ 0.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 1.5
Boyfriend on DemandRated ★ 0.5- Candy CandyRated ★ 3.5
The Rose of VersaillesRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
Tamon’s B-SideRated ★ 1.0- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 0.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.0
Paradise KissRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 1.5