Movies
Ratings
60
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 0.5
Hana and AliceRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 2.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 0.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.5
Sweet BeanRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0