Movies
Ratings
396
Hitman: Agent JunRated ★ 1.5
SecretRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
DuneRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5- The Land of Morning CalmRated ★ 3.0
The Dream SongsRated ★ 4.0
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 3.0
Spirit WorldRated ★ 3.0- The BereftsRated ★ 2.5