Titles you rated
Severance Season 1Rated ★ 4.0
The L WordRated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
MaidRated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0
The Legend of KorraRated ★ 3.5
The Legend of KorraRated ★ 3.0
The Legend of KorraRated ★ 2.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
BANANA FISHRated ★ 3.0
Ted LassoRated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 3.5
The Marvelous Mrs. Maisel Season 5Rated ★ 3.5