Movies
Ratings
145
Home AgainRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
Hunting and GatheringRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 1.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 2.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The LaundromatRated ★ 3.5
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 3.5
Erin BrockovichRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
SerendipityRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5