Titles you rated
Ryojin no OnoRated ★ 3.5
FenceRated ★ 4.0
86Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Wonder ManRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Heroes Next DoorRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
When I Fly Towards YouRated ★ 4.5
Violet EvergardenRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5- 인간의 증명Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5