Series
Ratings
67
HawkeyeRated ★ 4.0- The ClubhouseRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
Toradora!Rated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 4.0
Big Windup!Rated ★ 4.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.5
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 4.0
히나마츠리Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.5
Medal of HonorRated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 3.0