Series
Ratings
17
Himouto! Umaru-chanRated ★ 5.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
Secret Crushes Season 2Rated ★ 5.0- Secret Crushes Season 1Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 1.5
SpartacusRated ★ 2.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
YoungerRated ★ 2.0
LostRated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 2.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 1.0
Secret Love AffairRated ★ 1.0- Men on a MissionRated ★ 5.0