Series
Ratings
1255
Girls Band CryRated ★ 4.0
LazarusRated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 4.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 2.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Gintama. - Slip ArcRated ★ 3.5
Shikimori's Not Just a CutieRated ★ 3.0
The Yakuza's Guide to BabysittingRated ★ 3.0
Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School RunawayRated ★ 2.5
BanG Dream! Season 2Rated ★ 3.5
Classroom of the EliteRated ★ 2.5- The Sound of Your Heart Season 2Rated ★ 3.5
Zatch Bell!Rated ★ 4.0- Fate/Grand Carnival 1st SeasonRated ★ 3.5