Series
Ratings
239
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 2.0
Your Turn To KillRated ★ 2.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 2.5
UzumakiRated ★ 2.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 4.5- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
TriggerRated ★ 1.5- The RiverRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 2.0
- DoubtRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Queen of VillainsRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The Boyfriend Season 1Rated ★ 2.5- Good PartnerRated ★ 3.5