Series
Ratings
16
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
Read or Die OVARated ★ 0.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 1.0
Secret GardenRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0