Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 2.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 5.0
ChiikawaRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Dynamite KissRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Zootopia+Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0