Movies
Ratings
1041- HumintRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
The Night of the UndeadRated ★ 1.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
HellboyRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.5
NopeRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0