Movies
Ratings
637
2012Rated ★ 3.0
Tiny Giants 3DRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 3.5
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 5.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 5.0
The God of CookeryRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 2.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
PandorumRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.5
The GrudgeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0