Series
Ratings
20
Uncontrollably FondRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 3.5