Series
Ratings
54- The PeakRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5- A Celebrity Lives in Our HouseRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
A Song to the SunRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.5
My Daughter's Men : Dad is Watching 2Rated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 4.0
Rain or ShineRated ★ 4.0
My Daughter's Men : Dad is Watching 4Rated ★ 3.0
My Daughter's Men : Dad is Watching 3Rated ★ 3.5- YellowRated ★ 3.0
TemptedRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0