Series
Ratings
17
Delicious GuysRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.5
Chief KimRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 1.5