Movies
Ratings
422
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Premium RushRated ★ 4.5
Shallow HalRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
The NunRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 4.0
It BoyRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
ClickRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0