Series
Ratings
32
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 5.0
- SkinsRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 5.0
- SkinsRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5- SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5