Series
Ratings
37
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
SignalRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0