Movies
Ratings
141
NopeRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Kisaragi StationRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0