Series
Ratings
208
PastaRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- 나루토 5기Rated ★ 2.0
- 나루토 4기Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept RegardsRated ★ 3.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0- NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5- 나루토 2기Rated ★ 3.0
Still, Life Goes OnRated ★ 3.5
NARUTORated ★ 3.5- Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 3.5