Series
Ratings
23
Dr. RomanticRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0