Series
Ratings
277
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 5.0
Bungo Stray DogsRated ★ 4.0