Series
Ratings
16
Semantic ErrorRated ★ 0.5
SkinsRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Ushio and ToraRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Miss KoreaRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 5.0