Movies
Ratings
262
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
RoomRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
I Am a HeroRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0