Movies
Ratings
868
Once We Were UsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
ChefRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
DownsizingRated ★ 2.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5