Movies
Ratings
436
Ghost RiderRated ★ 3.5
Piranha 3DRated ★ 2.0
Julia's EyesRated ★ 3.0
UltravioletRated ★ 3.0
Ghost ShipRated ★ 2.0
The SpiesRated ★ 3.5
Dead SilenceRated ★ 2.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 4.0
The RestlessRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 4.0
Taxi 2Rated ★ 4.0
Child's Play 2Rated ★ 4.0
Doomsday BookRated ★ 2.5
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 4.5
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0
Thirteen GhostsRated ★ 4.0
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 4.0