Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Run OnRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 0.5- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 3.0
- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
The Great Escape 4Rated ★ 3.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 3.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0