Movies
Ratings
360
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
LoganRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Source CodeRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5