Series
Ratings
209- EXchange Season 4Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- 라이프 라인Rated ★ 4.5
Oats StudiosRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5- 샤먼: 귀신전Rated ★ 4.5