Movies
Ratings
727
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0