Series
Ratings
148- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 4.0
- Koby-KobyRated ★ 4.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0- ポケットモンスターRated ★ 5.0
- 爆走兄弟レッツ&ゴー!!Rated ★ 3.5
Madö King GranzörtRated ★ 4.0
Slayers TryRated ★ 5.0- 원피스 2기Rated ★ 5.0
One Piece Season 6-1: Sky Island - SkypieaRated ★ 5.0- Nekketsu Saikyo GosaurerRated ★ 4.0
One Piece Season 5Rated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
Black Clover Season 1Rated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- A Little Snow Fairy SugarRated ★ 3.5
- The Story of CinderellaRated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 5.0- Duchiwa PpukkuRated ★ 3.5
- Sgt. Frog OtsuRated ★ 2.5
Hikaru no GoRated ★ 4.0