Titles you rated
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0- 블리치Rated ★ 3.5
Dandelion FamilyRated ★ 2.0
The Women's RoomRated ★ 2.0- Inspector Park Moon SooRated ★ 2.0
Smile, MomRated ★ 2.0
Gye Baek, Warrior’s FateRated ★ 2.5- Great InheritanceRated ★ 3.0
White LiesRated ★ 2.5
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 2.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 2.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.5
GourmetRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 2.0
Three DaysRated ★ 2.5
Princess AuroraRated ★ 2.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
GiantRated ★ 2.0
All My Love For YouRated ★ 2.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 2.0