Series
Ratings
97- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Blue LockRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Arthdal ChroniclesRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 4.0
Show Window: The Queen's HouseRated ★ 1.5
Trigun StampedeRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5