Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Magic in the MoonlightRated ★ 2.0
BlindnessRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The BodyRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Beyond SkylineRated ★ 2.0
AlphaGoRated ★ 4.0