Movies
Ratings
61
28 Years LaterRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 5.0
PearlRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 0.5
Bad EducationRated ★ 4.0
Please Stand ByRated ★ 3.5
The Obscure SpringRated ★ 3.0
Simon & the OaksRated ★ 1.5
ThérèseRated ★ 1.0
The Magic of Belle IsleRated ★ 1.0
Last Chance HarveyRated ★ 1.0
StillwaterRated ★ 1.0
FlippedRated ★ 1.0
CollateralRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Lady Ninja A Blue Shadow LADY NINJARated ★ 5.0
MegamindRated ★ 5.0
Shin GodzillaRated ★ 4.5
Anchorman 2: The Legend ContinuesRated ★ 4.0