Movies
Ratings
195
Notting HillRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
My Blueberry NightsRated ★ 4.5
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 4.5
Volcano HighRated ★ 0.5
Sex and the City 2Rated ★ 0.5
The Little PrinceRated ★ 4.0
Dance With The WindRated ★ 2.0
My Big Fat Greek WeddingRated ★ 2.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0
Mr. Housewife: Quiz KingRated ★ 3.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 3.0
A Growing BusinessRated ★ 0.5
RentRated ★ 3.0
Ashes of Time ReduxRated ★ 4.0