Titles you rated
From Five To NineRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
My Roommate is a GumihoRated ★ 3.5
Run OnRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- 勇者警察ジェイデッカーRated ★ 4.5
GalileoRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0