Titles you rated
- 천하제빵Rated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
She Makes My Heart FlutterRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Still Loving YouRated ★ 3.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
- How's Your Husband?Rated ★ 1.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5