Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0