Movies
Ratings
245
Furious 7Rated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Gone in 60 SecondsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
The GrudgeRated ★ 3.0
The CaveRated ★ 3.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 3.0
Eight Legged FreaksRated ★ 3.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.0
The FacultyRated ★ 2.0
DevilRated ★ 3.0
The ReapingRated ★ 2.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
TremorsRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.0