Series
Ratings
301
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5- Story of Yanxi PalaceRated ★ 4.0
- Yanxi Palace: Princess AdventuresRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
I Love Tokyo Legend - Kawaii Detective -Rated ★ 3.0
I Love Tokyo Legend - Kawaii Detective -Rated ★ 3.0- Nemuri no MoriRated ★ 4.0
- 쿠도 신이치에게 도전장Rated ★ 2.5
- Akai YubiRated ★ 3.0
A Restaurant With Many ProblemsRated ★ 3.0
ShinzanmonoRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 3.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
GalileoRated ★ 3.5